Sürdürülebilir Yaşam TV ile Sürdürülebilirliği Desteklemek İster misin?

Bir festival düşünün 2008’den beri gönüllülükle gerçekleştirilen. Amaçlarından biri de sürdürülebilirlikle ilgili umut ve çözüm önerisi barındıran filmleri ücretsiz olarak izleyiciyle buluşturmak. Bu, Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’nin ta kendisi. 11 şehir ve 14 salonda gerçekleşen bu yıl ki festival filmleriyle geçmiş yıllarda gösterilen filmleri 365 gün izlemek isteyenler için yeni bir proje hayata geçti: Sürdürülebilir Yaşam TV  Kitlesel fonlama platformu olan fongogo üzerinden, bireysel olarak sen de Sürdürülebilirliği Desteklemek İster misin?

Sürdürülebilir Yaşam TV ile Sürdürülebilirliği Desteklemek İster misin?

“Aslolan yaşamın sürdürülebilirliğidir…

İçinde bulunduğumuz mevcut durumu anlamak için bütüncül bakabilmek, sistemleri ve sistemlerin birbiriyle etkileşimini anlamanın önemli olduğunu düşünüyoruz.

Değişim yaratabilmek için çözüm odaklı olmanın ve çözüm üretebilmek için de yaratıcı olmanın etkili olduğuna inanıyoruz.

Sürdürülebilir Yaşam Film Festivali’ne yıllarca yön veren bu düşünceler surdurulebiliryasam.tv’nin de özünü oluşturmaktadır.” Manifestosu bu SurdurulebilirYasam.tv’nin.

17 Kasım’a kadar sürecek fongogo kampanyasında SurdurulebilirYasam.tv’yi desteklemek için TIKLAYINIZ.

surdurulebiliryasam.tv’nin fongogo videosu: