Meditatif Doğa Gezisine Katılmak İster misiniz?

Şehrin karmaşası birçok şeyde olduğu gibi, insanların yaşantılarında önemli bir şeyin de ihmal edilmesine neden olur: kendimizi! En son ne zaman doğada oldunuz? Ya da en son ne zaman dışarıdan gelen çağrılardan/söylemlerden uzak iç sesinize kulak verdiniz? 16-18 Ocak 2015 tarihleri arasında Yoga ASHRAMın Bolu’ya gerçekleştireceği Meditatif Doğa Gezisi bu sorularınıza yanıt olabilir. Etkinliğin çağrı metni ise;

Meditatif Doğa Gezisine Katılmak İster misiniz?

Hafta sonu doğada olmak, yoga ve meditasyon yaparak sakin geçirmek için harika bir gezi… Geçtiğimiz sonbaharda gördüğümüz bölgeyi kış haliyle görmeye gidiyoruz.

16 Kasım Cuma akşamı saat 19.00 gibi İstanbul Anadolu yakasından hareketle Bolu’ya gidiyoruz. Yedigöller yolu üzerinde bungalov ve taş evleri olan “Hindiba Pansiyon“da konaklıyoruz. Orman içinde yer alan bu pansiyonun bahçesi de oldukça geniştir. Kış mevsimi ile doğanın renklerini görüp titreşimlerini hissedebilenimiz bu gezimizde gece ateşimizde olacak.

Programımızda; Yoga, Meditasyon, Masaj Atölyesi, gündüz ve gece olmak üzere iki doğa yürüyüşü olacaktır.  (Temel odaklarımızdan biri doğayla bütün olmak ve yeniden doğmak üzerine olduğu için olabileceği kadar yalın ve az eşyalı gelin)

Sürpriz birkaç enstrümanımız olacaktır!

Bu gezimize katılım kontenjanımız 24 kişidir.

Tarih: 16-18 Ocak 2015, Cuma-Cumartesi-Pazar, ( 2 Gece Konaklamalı )

Katılım Ederi:  Konaklama, ulaşım, kahvaltı, akşam yemeği yoga-meditasyon-masaj atölyeleri dâhil)

Ücret: Bungalov ve Taş odalarda konaklamalı 370 TL, Çadır konaklamalı ise 270 TL

(Konaklamalar, müstakil olan 2, 3, 4 kişilik bungalov ve taş odalarda olacaktır, Tercihen Çadır konaklamada yapılabilir)

Rezervasyon,
Engin Yüce
enginyuce@gmail.com
0 532 680 50 70

Etkinliği facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Katılamazsanız bile paylaşacağınız her etkinliğin birilerinin yaşantısını değiştirebileceğini unutmayın!