Çevre Sorunlarına Öğrenci Yaklaşımı Sempozyumu

Her sene farklı bir üniversitenin çevre ile ilgili çalışma yapan topluluklarının ev sahipliğinde düzenlenen Çevre Sorunlarına Öğrenci Yaklaşımı Sempozyumu‘nun –ÇŞÖY-  bu yıl 18.si,  5-7 Mart 2015 tarihlerinde ODTÜ‘de gerçekleşecek. Temaları Enerji ve Çevre Algısı olarak belirlenen sempozyuma, ODTÜ Çevre Topluluğu tüm öğrenci dostlarımızı davet ediyor. Etkinliğin çağrı metni;

Çevre Sorunlarına Öğrenci Yaklaşımı Sempozyumu

5-7 Mart 2015 tarihlerinde ODTÜ’de 18. Çevre Sorunlarına Öğrenci Yaklaşımları Sempozyumu’nu ODTÜ Çevre Topluluğu olarak düzenleyeceğiz.  Sempozyumun içeriğine dair detaylar www.csoy.biz adresinde yer almaktadır.

Sempozyuma gelmek isteyenlerin katılım sağlama durumunda ve de sunum yapmak istemeleri halinde aşağıdaki konularda hazırlayacakları sunum özetlerini 1 Şubat 2015 tarihine kadar cevreodtu@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

Konaklama ve yemek ihtiyaçları tarafımızdan karşılanacağından bizimle e-posta adresimizden iletişim kurup kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Katılmak isteyen öğrencilerin katılımlarından büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Etkinliği facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Katılamazsanız bile paylaşacağınız her etkinliğin birilerinin yaşantısını değiştirebileceğini unutmayın!