Good4Trust.org’u #DuydunuzMu?

23 Nisan 2014 bugün, görüşlerini her fırsatta aldığımız UNDP, Tema, Greenpeace ve change.org (ki hala burada) gibi birbirinden değerli oluşumlarda çalışmalar yürütmüş Uygar Özesmi’nin doğum günü. Bugün ne yapalım diye düşündük ve doğum gününde Uygar Özesmi’ye yeni başlattığı girişimi özelinde kutlama mesajımızı iletelim dedik. Yaklaşık üç yıldır –yanlış hatırlamıyorsak- üzerinde çalıştığı Good4Trust.org yakında yeni ara yüzüyle bizlerle olacak. İyiliğin yayılması için şimdiden kaydınızı yaptırarak bizim gibi beklemeye başlayabilirsiniz. Peki, neden mi kayıt olmalısınız? İşte cevabı:

Good4Trust.org’u #DuydunuzMu?

Yaşantımızda bariz bir şekilde görmesek de gezegenin yaşam destek ünitelerinin yavaş yavaş çöktüğünün farkındayız. İnsan haklarının gözetildiği ve doğa ile dost bir toplum özlüyoruz. Peki, değişimi kurumlara, bireylere ve kitlelere nasıl yayarız? İyilik, karşılıklı yardımlaşma ve güven ortamı nasıl yaratılır?

Beraberce iyiliği çoğaltalım, iyi olduğunu bildiğimiz insanlar arasında güven tesis edelim, işte Good4Trust.org bunun için var. Good4Trust.org iyiliklerin paylaşıldığı, kendi seçtiğimiz sosyal ve ekolojik açıdan sorumlu ve güvenilir üreticilerden aldığımız hizmet ve ürünlerle onları güçlendirdiğimiz, birbirimize ilham verdiğimiz bir sosyal paylaşım platformu.

İster birey (türetici) olarak, ister kurum olarak (üretici) sizi aramıza bekliyoruz, tek yapmanız gereken alttaki ilgili düğmeye basarak başvuru formunu doldurmak.