change.org Kampanyacıları Buluşuyor!

Değişimin başlangıç adımları’nın atıldığı yer; change.org. Biz yaşanan bir çok gelişmesi açılan kampanyalar arayıcılığıyla buradan öğrendik. Benzer kaygıları taşıdığımız konularda da bir araya gelip sorunlara çözüm önerileri üreterek başarıya ulaştırdık. Şimdi ise çözüme giden yoldaki etkinliğimizin arttırılması için neler yapabileceğimizi konuşma zamanı… change.org bizleri 1 Temmuz 2014 Salı günü Salt Galata’ya bekliyor! Etkinliğin çağrı metni ise;

change.org Kampanyacıları Buluşuyor!

Bu yazın son Change.org buluşmasına davetlisin!

1 Temmuz Salı saat 19:00’da SALT Galata’da buluşuyoruz. Bugüne kadar yapılan buluşmalarda kampanya başlatanlar ile imzacılar tanıştı, kampanya başlatmak isteyenler ne gibi yollardan geçeceklerini görüp sorular sordular, kampanyacılık fikirleri tartışıldı.

Bu yaz da birbirimize destek olmaya devam emteyi umarak yılın Eylül’den önceki son buluşmasını düzenliyoruz.

Bu toplantıda da yine kampanya başlatan kişilerin bilgi ve tecrübelerini diğerleriyle paylaştığı, cevap bulamadığı sorunlarını hep beraber çözmeye çalıştığı, kampanya sahiplerinin kampanyalarını sunarak daha çok ses getirmesi için neler yapılabileceğini konuşabileceğimiz bir çerçevede geçmesini planlıyoruz.

Bunun yanısıra, başarılı olan kampanya sahiplerinden ipuçları dinleyebileceğimiz, yeni katılımcılarla tanışabileceğimiz, günlük koşuşturmadan uzaklaşıp nefes alıp söyleşebileceğimiz toplantımızı 1 Temmuz Salı günü saat 19:00’da SALT Galata’da yapacağız.

Önceki toplantılara geldiysen, seni yeniden görmekten ve yolculuğumuza devam etmekten mutluluk duyacağız. Eğer gelemediysen de bu kez mutlaka gel!

Seninle yeniden buluşmayı veya tanışmayı dört gözle bekliyoruz.

Hep beraber yeni bir yolculuğa başlayacağız.

Görüşmek üzere!

Orkun, Dilara, Serdar, Sırma, Zennube ve Uygar

Not: Gelirken yanına varsa laptopunu, tabletlerinizi ya da akıllı telefonunu almayı unutma. Yoksa da dert değil, kendini al gel!

Yer: Salt Galata

Saat: 19: 00 – 20: 30

Etkinliği facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.

Katılamazsanız bile paylaşacağınız her etkinliğin, birilerinin yaşantısını değiştirebileceğini unutmayın!