Yeşilseverler Bir Araya Geliyor: Green Drinks

Havalar ısınıp yaz yüzünü gösterdiğine göre açık alanda buluşup sohbet etme vakti gelmiş demektir diyerek Türkiye’nin tek kapsamlı yeşil rehberi olan Yeşilist, 19 Haziran 2014 Perşembe günü Beyoğlu’nda düzenli olarak organize ettiği Green Drinks etkinliğinin bir yenisini daha gerçekleştirecek. Geçen yıl bizim de katıldığımız Green Drinks etkinliği nedir? Neden bu kapsamda insanlar bir araya gelir diye soracak olursan, Yeşilist’e kulak ver deriz…

Yeşilseverler Bir Araya Geliyor: Green Drinks

Düzenli olarak organize ettiğimiz Green Drinks’lerin bir sonraki adresi Kiki Sıraselviler. 19 Haziran Perşembe akşamı yeşile ve ekolojiye gönül verenler olarak buluşup hem bir şeyler içecek hem de gündemle ilgili sohbet edeceğiz. Birkaç ay önce Babylon Lounge’da düzenlediğimiz etkinliğe katılanları ve kendisi gibi düşünen yeşilseverlerle tanışıp sohbet etmeyi, fikirlerini paylaşmayı arzu eden herkesi ve dostlarını 19 Haziran’da Kiki’nin bahçesine bekliyoruz.

Green Drinks nedir?” diyenler için: Green Drinks dünyanın 700’den fazla şehrinde organize edilen, yeşile ilgi duyanların bir araya gelip tanıştıkları, ortak konularda fikir paylaştıkları informal networking toplantılarıdır.

Yer: Kiki, Beyoğlu

Adres: Kiki Sıraselviler, Sıraselviler Cad. No 42 Beyoğlu, İstanbul

Saat: 18:30-20:00

Gün: 19 Haziran 2014, Perşembe

Sorularınız için: info@yesilist.com

Etkinliği facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.