Dolunay’ı Ritm Çemberi ile Kutlamak İster misiniz?

İstanbul Holistik Şifa Kollektifi 14 Haziran 2014 Cumartesi günü Dolunay’ı Ritm Çemberi ile kutlayacak. Getirdiğiniz yiyeceklerle ortak sofra kurmak, Dolunay Şifa Çemberi oluşturmak, ateşin başında ve dolunayın eşliğinde davullarla ya da elinizle ses çıkarmak, doğanın ve kalbinizin ritmine uymak istiyorsanız bu etkinliği kaçırmayın deriz. Ücretsiz gerçekleşen etkinliğin çağrı metni ise;

Dolunay’ı Ritm Çemberi ile Kutlamak İster misiniz?

Dolunay Ritm Çemberi

Istanbul Holistic Healing Collective / İstanbul Holistik Şifa Kollektifi olarak buluşmalarımıza devam ediyoruz. 14 Haziran’da Dolunay’ı Ritm Çemberi ile kutluyor olacağız.

EcomagicGarden/SihirliBahçe’de 18:00 de buluşup, getirdiğimiz yiyeceklerle ortak soframızı kuracağız. Dolunay Şifa Çemberi’mizi oluşturacağız. Ateşin başında ve dolunayın eşliğinde davullarımız ya da elimizde ses çıkarabileceğimi ne varsa doğanın ve kalbimizin ritmine uyumlanacağız.

Buluşmamız yine Polonezköy yakınlarındaki Cumhuriyetköy, EcomagicGarden/SihirliBahçe’de olacak. Daha fazla bilgi için https://www.facebook.com/EcomagicGarden ziyaret edebilirsiniz.

Bizimle birlikte olmak, Dolunay’da Ritm Çemberi’nde bulunmak isteyebilecek tüm dostlarınızı da davet edebilirsiniz. Bu buluşmalar her yaştan katılımcıya açık ve özellikle çocuklarla çok daha keyifli oluyor.

Yanıma Neler Alayım?
~ Davul yoksa herhangi bir müzik aleti ya da ses çıkarabileceğiniz herhangi birşey (unutabilecekler için elinizde fazla varsa lütfen onları da getirin.)
~ Ortak piknik soframızda paylaşmak için yiyecek
~ Atıkları azaltmak için kendi tabak çatal ve bardağınız, fincanınız. Belki varsa unutabileceklar için fazladan da getirebilirsiniz.
~ İhtiyaç duyacağınız kadar içme suyu
~ Çöplerinizi ve olursa kalan yiyeceklerinizi geri götürmek için torba. Çevreye duyarlı olmaya çabaladığımız bu alanda bir çöp atma yerimiz yok, hep birlikte arkamızda hiç iz bırakmamayı denetimleyeceğiz.
~ Geleceğiniz yerin henüz oluşturulmaya başlamış bir bahçe olduğunu dikkate alarak:
– Rahat kıyafet, geceleri nemli olduğu içim ucun kollu ve paçalı giyinmeyi tercih edebilirsiniz. Belki bir ceket.
– Kapalı ve rahat ayakkabı (baharda otlar uzun ve geceleri nemli oluyor),
– Sinek kovucu,
– Yere serip oturmak için örtü, minder,vb.
~ İsteğinize bağlı olarak rahatınız için ihtiyaç duyacağınızı düşündüğünüz diğer piknik malzemeleri. (kamp sandalyesi, tabure, buzluk, vb)
~ Gece için el feneri
Çay ve kahve için sıcak suyumuz olacak.

Araba Paylaşımı
Kendi arabanızla gelecekseniz ve arabanızda yer varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Ulaşım için arabaya ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Sizleri buluşturmaya çalışacağız. Event sayfasındaki araba paylaşım duyurusuna da ekleme yapabilirsiniz.

Eğer erken gelip hazırlıklara yardım etmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu buluşmaya katılma isteğinizi yolladığınızda ihtiyaç duyarsanız yol için daha detaylı tarif vereceğiz.

Her türlü sorunuzu, fikrinizi, yorumunuzu lütfen bizimle paylaşın. Bu bir ortak yaratım süredir yani her katkı çok değerli!

Hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve bizi takip etmek için https://www.facebook.com/istholistichealingcollective

14 Haziran’da görüşmek ümidiyle.
Gelin birlikte oynayalım!

Etkinliği facebook üzerinden takip etmek ve araçında yeri olanlar için etkinlik sayfasına yazınız lütfen. Sayfa için  tıklayınız.

Kullanılan resim temsilidir.

Katılamazsanız bile paylaşacağınız her etkinliğin birilerinin yaşantısını değiştirebileceğini unutmayın!