Bütüncül Yönetime Giriş Eğitimi

İstanbul Permakültür Kolektifi, 17 – 18 Mayıs 2014 tarihleri arasında halka sanat galeri’de “Bütüncül Yönetime (Holistic Management) Giriş – Daha İyi Bir Dünya için Vizyonunuzu Yaşayın” adlı bir etkinlik gerçekleştirecek. Etkinliğin çağrı metni ise;

Bütüncül Yönetime Giriş Eğitimi

Bu iki günlük atölye sizi bütüncül yönetime yönlendirir; yaşamın tüm alanlarında (insan, finansal ve ekolojik) kalıcı daha iyi kararlara rehberlik ederek, gelişen sonuçları meydana getirir. Niçin alışılagelmiş yaklaşımların başarısız olma eğiliminde olduğunu ve niçin bütüncül yaklaşımın oldukça etkili olduğunu öğreneceğiz.

İstediğimiz gelecek için vizyonlarımızı oluşturmaya başlayacağız ve vizyonumuza ulaşmak için, karar alma sürecini kullanarak farklı stratejileri test edeceğiz. Güçlü kaynak temelleri oluştururken, ekosistem süreçleri ile birlikte çalışarak nasıl maliyetleri düşürebileceğimizi keşfedeceğiz. Sağlıklı getiri, sağlıklı insanlar ve sağlıklı arazi için bize yardımcı olacak, bütüncül yönetimin çeşitli planlama araçlarıyla tanışacağız. Bu atölyenin sonunda, bu çerçeveyi kullanarak yaşam hedefinize daha iyi ve daha hızlı erişebileceksiniz.
Eğitmen: Owen Hablutzel

Düzenleyen: İstanbul Permakültür Kolektifi

*Savory Enstitüsü Anadolu Gözesi resmi adayı ‘Anadolu Meraları’ katkıları ile

Tarih: 17 – 18 Mayıs 2014 Cumartesi- Pazar

Saat: 10:00-18:00, halka sanat/ galeri’de!

Katılım Ücreti: İki günlük eğitim bedeli 300 TL + KDV’dir.

Bilgi ve kayıt: ipermakulturkolektifi@gmail.com

*Eğitim dili İngilizce olup, Türkçe ardıl çeviri yapılacaktır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.