Ekolojik Detaylar

Tasarım Atölyesi Kadıköy (TAK)  her Perşembe saat 19: 00’da bir mimarı konuk ediyor. Bu haftaki -6 Şubat 2014 Perşembe- konukları ise “Ekolojik Detaylar” konferansı ile And Akman.  Bu konuyu merak edip, TAK’ı yakından tanımak isteyen tüm dostlarımıza duyurulur!

Ekolojik Detaylar

İsterseniz onların tanımıyla, Tasarım Atölyesi Kadıköy (TAK)  hakkında biraz daha bilgi verelim;

Yenilikçi ve yaratıcı fikirlerin uygulamaya geçtiği buluşma ortamı Tasarım Atölyesi Kadıköy (TAK), fikirleri olan Kadıköylüler, projesi olan Tasarımcılar ve olanakları olan Destekçileri Kadıköy Belediyesi ile buluşturarak, ‘Tasarım Sizden, Uygulaması Bizden!’ sloganıyla yola çıkıyor.

Kadıköy’ün mekânsal sorunlarının çözümünde strateji ve tasarım kavramlarını bir araya getirerek, stratejik tasarım yönetimi yaklaşımı ile yürütülen TAK, kamu, özel ve sivil sektör işbirliği ile yürütülen bir Tasarım Atölyesidir.

TAK, Kadıköylüler, Tasarımcılar, Gönüllüler, Öğrenciler,  Destekçiler ve Kadıköy Belediyesi’nin ulusal ve uluslararası işbirlikleri kurarak fikir üretecekleri ve ürünlerini kamuoyu ile paylaşabilecekleri yenilik ve yaratıcılık mekânıdır.

Bundan sonraki Tasarım Atölyesi Kadıköy (TAK)  programına ulaşmak için tıklayınız.

Adres için tıklayınız.