Bu Hafta Sonu Çevreci Etkinlik Ajandanızda Ne Var?

Uzun süredir “çevreci etkinlik ajandası” haberi yayınlamıyorduk. Fakat bu hafta sonunda birbirinden değerli çevreci etkinlikler var. Hafta sonunuzu bu etkinliklere katılarak güzel bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Peki bu hafta sonunda hangi etkinlikler mi var? İşte cevabı:

Bu Hafta Sonu Çevreci Etkinlik Ajandanızda Ne Var?

Mikdat Kadıoğlu ile “İklim Değişikliği ve Türkiye” Üzerine

Slow Food Türkiye / Fikir Sahibi Damaklar ev sahipliğinde 25 Ocak 2014 Cumartesi günü Mikdat Kadıoğlu ile “İklim Değişikliği ve Türkiye” üzerine bir seminer gerçekleştirilecek. Salt Galata’da 13: 00 -15: 00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Çocuklarımız Doğayı, Ağaçları Hayal Edecek!

İstanbul Permakültür Kolektifi,  “Çocuklarınızın doğayı, ağaçları hayal edip, hikâye ile çeşit çeşit ağaçlar çizeceği, ağaç ekeceği, adına ‘Bizim Ormanımız’ diyebileceği bir orman oluşturacağı, zevkli bir atölye hazırladık sizler için. Geleceğin fidanlarını, bizim küçük umut fidanlarımız elleri ile diksinler, öğrensinler diye…” 25 Ocak 2014 Cumartesi günü yeni bir etkinliğe imza atacak.

Soğuk Yöntem Sabun ve Merhem Yapımını Öğrenmek İster misiniz?

Kır Çocukları ekibi 25 ve 26 Ocak 2014 günlerinde iki farklı atölye çalışması gerçekleştirecek. Soğuk Yöntem Sabun ve Merhem yapımını öğrenebilirsiniz.

Doğancılar Forumu’nun Bostan Kuruluşuna Yardıma Gidiyoruz!

Üsküdar Doğancılar Forumu İmrahor’a bostan kuruyor! 26 Ocak 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek olan bu etkinlikte Üsküdar Doğancılar Forumu bizlere bir çağrısı var: İmrahor’a bostan kuruyoruz. Kazmanı, küreğini, tırmığını al da gel!

Etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi için üzerine tıklayabilirsiniz.