GRI G4 Yerel Tanıtım Toplantısı

Global Reporting Initiative tarafından yayınlanan yeni GRI sürdürülebilirlik raporu standardı G4’ün Türkiye lansmanı 22 Ocak 2014 Çarşamba günü İstanbul Sabancı Center’da gerçekleştirilecek.

GRI G4 Yerel Tanıtım Toplantısı

Global Reporting Initiative – GRI’ın 2013 yılında yayınladığı yeni sürdürülebilirlik raporlaması standardıG4’ün lansmanı 22 Ocak 2014 Çarşamba günü İstanbul Sabancı Center’da gerçekleştirilecek. GRI Ağ İlişkileri Koordinatörü Juliette Gaussem tarafından tanıtılacak G4 Standardı’nın, önceliklendirmeye odaklanan yapısı, Yönetim Yaklaşımı Açıklamalarının yeni tasarımı ve göstergeleri uzman şirket temsilcilerinin de yer aldığı bir panel dâhilinde tartışılacak.

Türkiye’de GRI raporu yayınlayan kuruluşların ve diğer paydaşların yer alacağı etkinlikte raporlama deneyimleri paylaşılacakken, G4’e ilişkin ilk izlenimler ve kurumsal sürdürülebilirlik raporlamasının geleceğine ilişkin değerlendirmeler yapılacak.

İngilizce ve Türkçe olarak gerçekleşecek panelde simultane çeviri hizmeti sağlanacaktır. Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinliğe 20 Ocak tarihine kadar kayıt yaptırabilirsiniz.

Kaynak: www.kurumsalsurdurulebilirlik.com