Koç Üniversitesi Dayanışma Sofrası

16 Temmuz 2013’te saat 20:30’da Koç Üniversitesi Dayanışma Sofrası, Batı Kampüs çimlerinde gerçekleştirilecektir. Saat 18:00’de ise, sofra için çorba ve salata yapmak isteyenler B blok mutfağında buluşuyor. Koç Üniversitesi Dayanışması tarafından yapılan çağrı metni ise;

Koç Üniversitesi Dayanışma Sofrası

Bütün Koç Üniversitesi bileşenlerine duyurulur!

Devrimci Müslümanlar ve Antikapitalist Müslümanlar‘ın çağrısıyla bu Salı İstiklal’de gerçekleşen adeta bir dayanışma ve kardeşlik örneği olan Yeryüzü İftarı’nı Koç Üniversitesi’ne taşımak istiyoruz.

Beş yıldızlı otellerde, dayanışmayı dışlayıp seçkinciliği yücelten iftarlar yerine paylaşmanın ve dayanışmanın egemen olduğu iftarların amacına ulaşacağını düşünüyoruz.

16 Temmuz Salı günü saat 20:30’da, Batı Kampüs çimlerinde, pideden peynire domatesten tatlıya erzaklarımızı getirip bir dayanışma sofrası kuruyor, Yeryüzü İftarı’nı Batı Kampüs’e de taşıyoruz. İftar vaktinde de yemeğimize başlıyoruz. Pigastro’nun tekeline ve fahiş fiyatlardaki ürünlerine mahkum olmadığımızı gösteriyoruz.

Dayanışma Sofrası’na bütün Koç Üniversitesi Bileşenleri davetlidir. Herkesi erzağını getirip Dayanışma Sofrası’na katılmaya, gerçek bir aile olmaya çağırıyoruz!

Koç Üniversiteliler Dayanışması

NOT: İftar okul dışından da katılıma açıktır. Herkesi bekleriz.

Etkinliği facebook üzerinden takip etmek için tıklayınız.