Yaşam ve Çevre Politikaları Çalıştayı

1-2 Haziran 2013 tarihleri arasında Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi “Yaşam ve Çevre Politikaları Çalıştayı” düzenliyor. Etkinlikte metalaştırma tehdidi altındaki biyoçeşitlilik ve su, enerji politikalarının doğal varlıklar ve alanlar üzerinde yarattığı tahribat, rant odaklı kentsel dönüşüm planları, endüstriyel faaliyetlerin barındırdığı çevresel riskler, doğanın metalaştırılmasının sosyal kesimler üzerindeki etkileri, son olarak da tüm bu sorunların temelinde yatan çevre politikaları ana tartışma eksenine alınacaktır.

Yaşam ve Çevre Politikaları Çalıştayı

Bu çerçevede Çevre Mühendisleri Odası, “Yaşam ve Çevre Politikaları Çalıştayı”nda bir araya gelecek olan bilim insanları, uzmanlar, çevre mühendisleri, çevre mühendisliği öğrencileri, doğanın yıkıma uğratılmasından etkilenen ve mücadele yürüten tüm dinamikleri, daha güzel ve yaşanabilir bir dünya için bir arada olmaya, ürettiklerimizi paylaşmaya ve dayanışmaya davet ediyor.

Kayıt için tıklayınız.

Ulaşım

Levent Kültür Merkezi

  • Taksim-Hacıosman metrosunun Levent durağında indikten sonra Çarşı yönünden çıkış yapıp Çarşı içinden geçerek etkinlik alanına ulaşabilirsiniz.
  • Buradan İETT hat listesine ulaşabilirsiniz.
  • Etkinlik günleri saat 08.00’da Bakırköy Özgürlük Meydanı ve Kadıköy Haldun Taner Sahnesi Önünden servisler kalkacak

Çalıştay programı için tıklayınız.